Rekolekcje dla kobiet w Medjugorje

Od 21 do 29 listopada 2022 r. odbyły się rekolekcje kobiet w Medjugorje, zorganizowane przez turystyczne biuro pielgrzymkowe “Totus Tuus” przy współudziale naszej wspólnoty. Kolejny cykl rekolekcji “Cała jesteś piękna” o godności kobiety na wzór Maryi Niepokalanej odbędą się w dniach 6-14 lipca 2023 r.

Rekolekcje będą dotyczyć tematu godności kobiety w Chrystusie przez oblicze Niepokalanej. Kobiecość będzie ujęta przez pryzmat pięknego nauczania Kościoła – dotkniemy płaszczyzny ciała, ducha i psychiki kobiety. Przez pierwsze dwa dni program odbędzie się w ciszy i skupieniu, po dniach w ciszy program zostanie urozmaicony licznymi wyjazdami, świadectwami i radością bycia przy wspólnym stole. 🙂 Rekolekcje wprowadziłą kobietę głęboko w serce Niepokalanej i ukażą jej godność jako Córki Miłosiernego Pana, a także pozwolą spojrzeć na jej misję i zadanie w społeczeństwie i dla Kościoła.

Program rekolekcyjny będzie codziennie skupiony na przeżywaniu Eucharystii, Adoracji, rozważaniu różańca i na nauczaniu.

Podczas rekolekcji będzie opieka kapłana.

Nauki rekolekcyjne będą głosić:

Elwira Gałązka – chrześcijańska żona i mama, pedagog, doradca życia rodzinnego, nauczyciel metody prof. Rotzera. Żona od 25 lat, mama czwórki wspaniałych dzieci. Współpracuje z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej.

Renata Biała – opiekunka naszej wspólnoty. Mgr filologii polskiej i mgr teologii, studentka mariologii na studiach podyplomowych na UKSW. Głęboko zakochana w Niepokalanej Maryi i Chrystusie. Od wielu lat realizuje charyzmat podnoszenia i budzenia godności kobiety podczas głoszenia konferencji, rekolekcji, posługi wśród więźniów, w przytulisku dla kobiet bezdomnych i wśród zagubionej młodzieży. Maryję widzi jako drogę piękna w budowaniu godności człowieka.

zapisy wkrótce!

Kolejne terminy rekolekcji: 6-14 lipca 2023 r.