Rekolekcje dla kobiet w Medjugorje

Od 21 do 29 listopada 2022 r. odbyły się rekolekcje dla kobiet w Medjugorje, zorganizowane przez biuro pielgrzymkowe Totus Tuus przy współudziale naszej Wspólnoty. Oto jedno z nadesłanych po nich świadectw:

Rekolekcje w Medjugorie były dla mnie wyjątkowym, zaskakującym i przełomowym czasem, którego owoce wciąż odkrywam. Podczas rekolekcji bardzo zbliżyłam się do Maryi, a po powrocie zauważam konkretne zmiany i pogłębioną więź z Bogiem. Moją codzienność wypełniają pokój i pewność, że całe moje życie ukryte jest w Najlepszych Rękach! // Julia


Kolejny cykl rekolekcji Cała piękna jesteś, o godności kobiety na wzór Maryi Niepokalanej, odbędą się w następujących terminach:

6-14 lipca 2023 r.
20-29 sierpnia 2023 r.

Koszt: 800 zł + 300 euro (z dwoma noclegami na trasie)

Rekolekcje będą dotyczyć tematu godności kobiety w Chrystusie przez oblicze Niepokalanej. Kobiecość będzie ujęta przez pryzmat pięknego nauczania Kościoła: dotkniemy płaszczyzny ciała, ducha i psychiki kobiety. Przez pierwsze dwa dni program odbędzie się w ciszy i skupieniu, po dniach w ciszy program zostanie urozmaicony licznymi wyjazdami, świadectwami i radością bycia przy wspólnym stole. 🙂 Rekolekcje wprowadzą kobietę głęboko w serce Niepokalanej i ukażą jej godność jako Córki Miłosiernego Pana, a także pozwolą spojrzeć na jej misję i zadanie w społeczeństwie i dla Kościoła.

Program rekolekcyjny będzie codziennie skupiony na przeżywaniu Eucharystii, Adoracji, rozważaniu różańca i na nauczaniu.

Podczas rekolekcji będzie opieka kapłana.

Nauki rekolekcyjne będą głosić:


Elwira Gałązka – chrześcijańska żona i mama, pedagog, doradca życia rodzinnego, nauczyciel metody prof. Rötzera.
Żona od 25 lat, mama czwórki wspaniałych dzieci. Współpracuje z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej.


Renata Biała – opiekunka naszej Wspólnoty. Mgr filologii polskiej i mgr teologii, studentka mariologii na studiach podyplomowych na UKSW. Głęboko zakochana w Niepokalanej Maryi i Chrystusie. Od wielu lat realizuje charyzmat podnoszenia i budzenia godności kobiety podczas głoszenia konferencji, rekolekcji, posługi wśród więźniów, w przytulisku dla kobiet bezdomnych i wśród zagubionej młodzieży. Maryję widzi jako drogę piękna w budowaniu godności człowieka.

ZAPISY: +48 516 403 306

Szczegóły na stronie biura pielgrzymkowego.